Savanorystė

VšĮ „Donpitos prieglobstis gyvūnams“ – tai Klaipėdos rajone įsikūrusi ne vyriausybinė organizacija. Ši įstaiga pradėjo gyvuoti savanorių pastangomis.

Mes darome viską, kad pagerintume beglobių gyvūnų gyvenimo sąlygas, sumažintume jų skaičių gatvėse ir kuo greičiau surastume jiems naujus namus. Esame ne tobuli, mūsų organizacija dar labai „jauna“, todėl tikimės, kad su jūsų pagalba galėsime dar geriau atlikti savo darbus.

Savanorystė – tai ne tik meilė gyvūnams. Tai proga pabendrauti su bendraminčiais, užmegzti naujas pažintis. Tiems, kas neturi galimybės laikyti keturkojo namuose, tai puiki proga kažkam padovanoti savo meilę. Be visų šių malonių dalykų savanorystė yra ir darbas, o kartu ir įsipareigojimas. Gerai pagalvokite, ar esate tam pasirengę?

Savanorystės samprata:

  • Savanoriškas darbas atliekamas laisva valia;
  • Už šį darbą negaunamas atlyginimas.

Jeigu esate atsakingas (-a), pilnametis (-ė), mylite gyvūnus ir manote, kad bent keletą valandų per savaitę galėtumėte skirti savanorystei mūsų prieglaudoje, prašome atsiųsti el. paštu: vsi.donpita@gmail.com šiuos savo duomenis:

  • Vardas;
  • Pavardė;
  • Telefono numeris;
  • Kokiu būdu norite prie mūsų prisidėti.

Šiuo metu mūsų prieglaudai reikalingi asmenys norintys:

  • Tapti laikinais globėjais;
  • Šerti katinėlius / valyti narvus.

Jeigu manote, kad galėtumėte prisidėti prie mūsų kitokia veikla (pvz. padėti talpinti informaciją viešuosiuose šaltiniuose, fotografuoti, filmuoti, padėti įgyvendinti idėjas kaip plačiau skleisti žinią apie mūsų veiklą ir t.t.) prašome rašyti el. paštu arba skambinti nurodytais telefono numeriais. Esame dėkingi 

Mes ieškome TAVĘS, nes darosi liūdna ir sunku kai nebegalime padėti bešeimininkiams gyvūnams tiek, kiek jie yra nusipelnę ir vis tenka žiūrėti į tas liūdnas akutes. Dėl to ieškome pilnamečių žmonių (N-18), kurie galėtų padėti su kasdieniais darbais prieglaudoje, ieškant gyvūnams naujų namų.

Reikalavimus keliame išties nedidelius – svarbiausia mylėti gyvūnus ir suprasti apie jų poreikius bei tinkamą rūpybą. Primename, kad ši savanorystė tik nuo 18m.

Visus norinčius ar galinčius bent kažkiek prisidėti, prašome kreiptis tel. 8-601-48288 Labai laukiame visų norinčių!

Savanorystę Lietuvos Respublikoje reglamentuoja Darbo kodeksas (nelegaliu darbu nelaikomos talkos ir savanoriški darbai) ir Civilinis kodeksas (savanoriškus darbus gali atlikti visi LIETUVOS piliečiai, sulaukę pilnametystės; užsieniečiai, turintys leidimą laikinai arba nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje; jaunesni nei 16 m. asmenys, turintys vieno iš tėvų ar globėjų raštišką sutikimą).